BA゙KAN YILMAZ, ヌBB誰ンN ENCワMEN ワYESン OLDU | FOTOHABER.NET
 


 
 
             HABER AR゙ンVン    |    GワNCEL    |    ヨZEL HABER    |    SンYASET    |    KワLTワR SANAT    |    EKONOMン    |    YA゙AM    |    SPOR
   
 
BA゙KAN YILMAZ, ヌBB誰ンN ENCワMEN ワYESン OLDU


Toroslar Belediye Bakan Av. Atsz Afn Ylmaz, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye壇eki bykehir, il ve il軻 belediyelerin bal olduu ヌukurova Belediyeler Birlii地in (ヌBB) Encmen yesi oldu.

 

Çukurova Belediyeler Birlii, Genel Kurul Toplants Adana’da gerçekleti. Sayg duruu ve ンstiklal Mar’nn okunmasyla balayan toplantda, yeni ÇBB bakan oy birliiyle seçildi.

 Adana Büyükehir Belediye Eski Bakan Hüseyin Sözlü’den bakanl devralan Osmaniye Belediye Bakan Kadir Kara, bir önceki dönem Bakan Hüseyin Sözlü’ye teekkür etti.

Osmaniye Belediye Bakan Kara bir açklama yaparak “Çukurova Belediyeler Birlii Olaan Seçimli Genel Kurulu’nda Bakanlk görevini devir aldk. Toplantda bakan seçilmemiz için katk salayan tüm delege arkadalarma, görev alan kymetli dostlarma ve bir önceki dönem Bakan Sayn Hüseyin Sözlü’ye teekkür ederim.” dedi.

ÇBB'nin genel kurul toplantsnda encümen üyesi seçilen Toroslar Belediye Bakan Av. Atsz Afn Ylmaz, ÇBB’nin üye belediyelerin görü alverii yapmas ve belediyelerin birbirine destek olmas açsndan büyük bir öneme sahip olduunu söyledi.

Bakan Ylmaz konumasna öyle devam etti; “Bölgesel düzeyde, tüm belediyelerin ayn çat altnda topland bu önemli birlikte, ibirliimizin teknik ve idari bilgi paylamn tevik etmesi ve iyi uygulama örneklerinin yaygnlamas hayati önem tayor. Belediyecilik konusunda görev ve hizmet yürüten kamu kurum ve kurulular, üniversite, meslek kurulular ve sivil toplum kurulular ile ibirlii yapmak ve ortak hizmet projeleri yürütmek bakmndan oldukça faydalandmz Çukurova Belediyeler Birliinin, belediyeciliin gelimesine büyük katk saladn düünüyoruz. Ve birliin kurulduu 1997 ylndan bu yana geçen dönemde yaplan anlaml çalmalarn bundan sonraki dönemde de artarak devam edeceini biliyoruz.”

 

“Bakan Ylmaz: Hibe Projelerinden faydalanmak istiyoruz”

 

Toroslar Belediyesi olarak projeler konusunda her türlü ibirliine açk olduklarn ifade eden Bakan Ylmaz, “Toroslar Belediyesi olarak yeni dönemde Çukurova Belediyeler Birliinden; özellikle, yurtiçi ve yurtd hibe projelerinin ve belediyeler aras ibirlii projelerinin hazrlanmas ve yürütülmesinde maksimum faydalanmak istiyoruz. Bölgemize ekonomik ve sosyal alanda inovatif ve kapsayc yaklam getirecek projelerle ilgili her türlü ibirliine açz. Bilgi ve deneyim gelitirici çalmalarda aktif rol almaktan onur duyarz. Bu birlii, siyaset üstü bir birliktelik olarak konumlandryor ve i birlii yaparak çalmaya devam ettiimiz sürece çok iyi iler baararak, bölgemize önemli katklar koyabileceimizi düünüyoruz.” dedi.

Bakan Ylmaz, yeni görev alan birlik üyelerine baarlar diledi.

 

Etiketler :
Payla :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!

 

   
  FLA゙ HABER
  HABER ARA
 
 
    FLA゙ HABER
 
  BワYワK゙EHンR BELEDンYESン, PARKOMAT’I HAYATA GEヌンRDン
 
26.02.2020
 
  25 KADIN ADAY, OTOBワS ゙OFヨRLワミワ ンヌンN DンREKSンYON SINAVINDAN GEヌTン
 
24.02.2020
 
  BA゙KAN YILMAZ KRE゙ SヨZワNワ TUTTU!
 
22.02.2020
 
  BワYワK゙EHンR BELEDンYESン誰ンN 184 ゙OFヨR ALIMINA 744 Kン゙ン BA゙VURDU
 
18.02.2020
 
  MECLンS ワYELERンNDEN BA゙KAN YILMAZ’A TE゙EKKワR
 
8.02.2020
 
  MERSンN AンLE HEKンMLERン DERNEミンNDEN MンTンNGE DAVET.
 
7.02.2020
 
  BA゙KA YILMAZ, MGC YヨNETンMン ンLE BンR ARAYA GELDン
 
6.02.2020
 
  YENン゙EHンR BELEDンYESン誰DEN ヨZEL BンREYLERE SERVンS HンZMETン
 
3.02.2020
 
  BA゙KAN ヨZYンミンT 鈍゙ BンRLンミン BA゙ARIYI GETンRECEK
 
31.01.2020
 
  BA゙KAN SEヌER’DEN DEPREM EKンBンNE TE゙EKKワR
 
29.01.2020
 
  BA゙KAN SEヌER: 泥ERDンM KAVGA DEミンL, MERSンN脱 HンZMET ETMEK
 
26.01.2020
 
  MERSンN B゙B ンTFAンYESン 2019 YILINDA 9 BンN 880 OLAYA MワDAHALE ETTン
 
21.01.2020


  EN ヌOK OKUNAN
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dn
  • Bugn
 
  SOSYAL MEDYA
 
 

  YAZARLAR
 
 

 
 
 
ANASAYFA ンLETン゙ンM KワNYE GワNCEL HABERLER SンYASET HABERLERン SPOR HABERLERン GンZLンLンK ンLKELERン

 

fotohaber.net | ンnternet Gazetesi | Resmi Web Sitesi | Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
fotohaber.net ゥ Copyright 2005-2020 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA