BA゙KAN YILMAZ, ヌBB誰ンN ENCワMEN ワYESン OLDU | FOTOHABER.NET
 


 
 
             HABER AR゙ンVン    |    GワNCEL    |    ヨZEL HABER    |    SンYASET    |    KワLTワR SANAT    |    EKONOMン    |    YA゙AM    |    SPOR
   

 
BA゙KAN YILMAZ, ヌBB誰ンN ENCワMEN ワYESン OLDU


Bykehir Belediyesi, yksek kesimlerde etkili olan kar ya nedeniyle vatandalarn herhangi bir olumsuzluk yaamamas i輅n Mersin’in drt bir yannda karla mcadele 軋lmalarn srdryor. Ekipler, son olarak Mut ve ヌamlyayla grup yollarnda kar ya nedeniyle kapanan yollar a軋rak, vatandalarn maduriyetini giderdi. Bykehir Tarsus-ヌamlyayla ゙ube Mdrl’ne bal ekipler de ヌamlyayla il軻si ile Tarsus’un Glek Mahallesi Karboaz blgesinde ar ya nedeniyle kardan kapanan ve kapanmak zere olan yollara annda mdahale etti.

 

Mersin Büyükehir Belediyesi, yüksek kesimlerde etkili olan kar ya nedeniyle vatandalarn herhangi bir olumsuzluk yaamamas için kentin dört bir yannda karla mücadele çalmalarn sürdürüyor. Büyükehir ekipleri, son olarak Mut ve Çamlyayla ilçesinde kar ya nedeniyle kapanan yollar açarak, vatandalarn maduriyetini giderdi.

Beklenen kar yalarna kar alarmda olan Büyükehir Belediyesi ekipleri, özellikle yüksek kesimlerde yaayan vatandalarn yollarn açarak karn getirdii olumsuzluklar en aza indiriyor. Mut ンlçesi’nde Dapazar, Kavaközü, Elmapnar, Demirkap, Çivi ve Ball yollarn birbirine balayan Dapazar Grup Yolu’nda ve Kozlar Yolu’nda karla mücadele çalmas yürüten ekipler, Sertavul ve Karaman’a balanan Narldere’de de (Kertmen yolu) yol açma çalmas gerçekletirdi.

3 greyder ve 3 pikapla 14 kiilik ekibin yürüttüü çalmalarda ayrca Gökçeta (Katrardç) yolu da kaln kar örtüsünden arndrlarak vatandalarn kullanmna açld.

Çamlyayla’da karla mücadele çalmalar sürüyor

Zorlu k artlarnda vatandalarn özellikle ulamda sorun yaamamas için canla bala çalan Büyükehir ekipleri, Çamlyayla’da da çalmalarn sürdürüyor. Tarsus-Çamlyayla ゙ube Müdürlüü’ne bal ekipler Çamlyayla ilçesi ile Tarsus’un Gülek Mahallesi Karboaz bölgesinde ar ya nedeniyle kardan kapanan ve kapanmak üzere olan yollara annda müdahale ederek temizledi.

Meteoroloji’nin uyarlarndan sonra teyakkuz haline geçen Büyükehir ekipleri, ova bölgelerde yamur sular, yükseklerde ise karla mücadelesine devam ediyor. Mersin Büyükehir Belediyesi Tarsus-Çamlyayla ゙ube Müdürlüü’ne bal ekipler, yayla turizmi açsndan bölgenin gözde mekanlarndan olan Çamlyayla’da etkili olan kar yandan dolay kapanan ana ve ara arter yollar i makinalar araclyla açt.

Birçok noktaya ayn anda müdahale edildi

Büyükehir Yol Yapm Bakm ve Onarm Dairesi Bakanl ekipleri tarafndan gerçekletirilen çalmalar kapsamnda Çamlyayla ile Sebil arasndaki yol ile bal mahalleler ve yerleim yerleri olan Ergene, Atda, Faklar, Boztepe, Börüeri, Sanlca, Eminlik ve Keli bölgelerinde yollarda karla mücadele çalmas gerçekletirildi.

Çalmalar gece-gündüz sürdürülüyor

Büyükehir ekipleri karla mücadelesini gece saatlerinde de sürdürürken, yine bölgenin önemli yaylalk alanlarndan olan Gülek Karboaz’ bölgesinde de karla kaplanan yollar yaplan çalmayla temizlendi.

Greyderler ve dier i makinalar araclyla seri ekilde çalan ekipler, vatandalarn ulamda ve altyapda herhangi bir sorun yaamamas için teyakkuz halinde bekleyilerini sürdürüyor.

MESKン ekipleri youn kara ramen onarm çalmalarna devam ediyor

MESKン ekipleri de youn k artlarnda vatandalarn suya ulama konusunda maduriyet yaamamas için çalmalar yürütüyor. Vatandalardan gelen arza ikayetlerine annda müdahale eden MESKン ekipleri, kar yann youn olduu Çamlyayla ンlçesi Ardç Yurdu bölgesinde içmesuyu b

 

Etiketler :
Payla :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!

 

   
  FLA゙ HABER
  HABER ARA
 
 
    FLA゙ HABER
 
  BワYワK゙EHンR BELEDンYESン 85 SPOR KULワBワNE YARDIMDA BULUNDU
 
18.01.2020
 
  YAミMUR SONRASI BOZULAN YOL, KヨPRワ VE SOKAKLARI YENンLンYOR
 
17.01.2020
 
  BワYワK゙EHンR, YABAN HAYVANLARI ンヌンN DOミAYA YEM BIRAKTI
 
14.01.2020
 
  ワNンVERSンTELンLER ARTIK ヌORBALARINI ヌORBA BワFELERンNDEN ALACAK
 
8.01.2020
 
  BンNLERCE TARIM ン゙ヌンSン, TA゙KIN NEDENンYLE SPOR SALONUNA TA゙INDI
 
7.01.2020
 
  Kaya, 9 ayda Yeniehir壇e ger軻kletirilen baar Trkiye馳i sarabilecek niteli
 
4.01.2020
 
  BA゙KAN YILMAZ, ヨミRENCンLERE MERSンN’ンN KURTULU゙UNU ANLATAN ヌンZGン ROMAN HEDンY
 
3.01.2020
 
  YAYLALARA KAR YAミDI, TOROSLAR HAREKETE GEヌTン
 
31.12.2019
 
  BA゙KAN YILMAZ’DAN YENン YIL MESAJI
 
31.12.2019
 
  BA゙KAN MUSTAFA GワLTAK探AN , TERヨR MAミDURU AンLEYE YARDIM
 
31.12.2019
 
  MERSンN,2020炭ン I゙IL I゙IL KAR゙ILAYACAK
 
30.12.2019
 
  Yeniehir Belediyesi地den Bir ンlk Daha
 
27.12.2019


  EN ヌOK OKUNAN
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dn
  • Bugn
 
  SOSYAL MEDYA
 
 

  YAZARLAR
 
 

 
 
 
ANASAYFA ンLETン゙ンM KワNYE GワNCEL HABERLER SンYASET HABERLERン SPOR HABERLERン GンZLンLンK ンLKELERン

 

fotohaber.net | ンnternet Gazetesi | Resmi Web Sitesi | Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
fotohaber.net ゥ Copyright 2005-2020 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA