TOROSLAR’IN 6. ve 7. ETAP İMAR PLANLARI OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ | FOTOHABER.NET
 


 
 
             HABER ARŞİVİ    |    GÜNCEL    |    ÖZEL HABER    |    SİYASET    |    KÜLTÜR SANAT    |    EKONOMİ    |    FOTOHABER    |    SPOR
 
 
TOROSLAR’IN 6. ve 7. ETAP İMAR PLANLARI OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ


Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar’ı geleceğe taşıyacak güzel bir çalışmaya imza attıklarını söyleyerek; "Toroslarımızı modern şehirciliğin yenilikleriyle buluşturacağımız yeni imar planlarımız, ilçemize hayırlı olsun" dedi.

 

Belediye Meclis Üyeleri de ilçenin siluetini yenileyecek olan imar planlarının Toroslar'a hayırlı olmasını dileyerek Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.

 

Şubat Ayı Meclis Toplantısı'nın ikinci oturumunda, 435 hektar alanda hazırlanan 6. Etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı ile 780 hektar alanda hazırlanan 7. Etap 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı’na ilişkin tüm komisyonların ortak raporu görüşülerek oy birliğiyle meclisten geçti.

 

"Kolektif Akılla Güzel Bir Plan Ortaya Çıktı"

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Toroslar'ın geleceğini yakından ilgilendiren yeni imar planlarının hayırlı olmasını dileyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Başkan Yılmaz; " 6. ve 7. etap imar planlarımız, Toroslarımıza ve Mersinimize hayırlı olsun. Kolektif akılla, müşterek bakışla üretmeye devam edeceğiz. Bu birlik ve beraberliğin meclisimizde yaşanması bizleri mutlu ediyor" diye konuştu.

 

Belediye Meclis Üyelerinden Başkan Yılmaz'a Teşekkür

 

İmar planlarının oy birliği ile geçmesinin ardından söz alan belediye meclis üyeleri, diğer plan çalışmalarının da aynı uzlaşma kültürüyle devam etmesini temenni ettiklerini söyledi.

 

Belediye Meclis Üyesi Eren Türker yaptığı konuşmada Başkan Yılmaz'a teşekkür ederek; "Toroslarımızın önünün kesilmesini istemedik. Çok güzel bir plan çıktı. Toroslarımıza ve Mersinimize hayırlı olsun. Emeğe geçenlere teşekkür ederim" dedi.

 

Toroslar'ın, diğer ilçelerin gıpta ile bakacağı bir bölge olacağını kaydeden Belediye Meclis Üyesi Ömer Bilgin ise; "İmar planlarının hazırlanmasında emeği geçen başta Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz'a, meclis üyelerimize ve teknik personele teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Belediye Meclis Üyesi Erhan Çontar da 6. ve 7.etabın Toroslar'a hayırlı olmasını dileyerek; "Ortak bir karar sağlandı. Toroslar'ı geleceğe hep birlikte taşıyacağız" diye konuştu.

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'a ve meclis üyelerine teşekkür eden Belediye Meclis Üyesi Hasan Özalp Önal ise; "Uzlaşmacı bir tavır sergilendi. Güzel bir çalışma oldu. İnşallah bu şekilde devam edecek" şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler :
Paylaş :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 

 
  FLAŞ HABER
  HABER ARA
 
 
  
  FLAŞ HABER
 
  AKDENİZ BELEDİYESİ, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YUVA YAPIYOR
 
27.02.2021
 
  BÜYÜKŞEHİR, SAHİLDEKİ 10 FARKLI NOKTAYA KEDİ EVİ YERLEŞTİRDİ
 
26.02.2021
 
  GÜLNAR’DA KADIN KOOPERATİFLERİ KURULMA AŞAMASINDA
 
26.02.2021
 
  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 2021 YILI SANAT PROGRAMINI AÇIKLADI
 
19.02.2021
 
  MİNİKLER İLK HAMLELERİNİ YAPTI
 
13.02.2021
 
  TORTEK KURSİYERLERİ, EN ÖZEL GÜN İÇİN HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
 
13.02.2021
 
  AKDENİZ BELEDİYESİ PERSONELİNE, KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU EĞİTİMİ VERİ
 
12.02.2021
 
  BAŞKAN YILMAZ, ÇBB’NİN ENCÜMEN ÜYESİ OLDU
 
10.02.2021
 
  SİLİFKE’Lİ KADINLARA “EV KAZALARI VE İLK YARDIM EĞİTİMİ”
 
9.02.2021
 
  AKDENİZ BELEDİYESİ’NDE ORTALAMA İŞÇİ ÜCRETİ “3 BİN 575 TL” OLDU
 
6.02.2021
 
  TOROSLAR’IN 6. ve 7. ETAP İMAR PLANLARI OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ
 
6.02.2021
 
  AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI GÜLTAK’TAN KADIN EMEĞİ DİYARI’NA ZİYARET
 
4.02.2021
  EN ÇOK OKUNAN
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
  SOSYAL MEDYA
 

 
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GÜNCEL HABERLER SİYASET HABERLERİ SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 

fotohaber.net | İnternet Gazetesi | Resmi Web Sitesi | Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
fotohaber.net © Copyright 2005-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA