ANASAYFA  HABER ARŞİVİ GÜNCEL FOTOHABER MAGAZİN TURİZM ÖZEL HABER ÜST MANŞET TANITIM

 
 
TARIM EMEKÇİSİ TEK ÇATIYA GELİYOR | FOTOHABER.NET | İnternet Gazetesi
 
 TARIM EMEKÇİSİ TEK ÇATIYA GELİYOR
 
Tarih : 10.3.2018 10:22:48

Ankara- 30 yıldır üyesi olduğu sendikadan umduğunu bulamayan Tarım Teşkilatı emekçilerimiz, Öz Orman-İş’e geçmeye başladı.
 

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, tarım-orman emekçilerini tek ve güçlü bir çatı altında toplanmaya ahdettiklerini anlatarak, şunları söyledi:

“Tarım Teşkilatında çalışan tüm emekçilerimizi, Öz Orman-İş’in güçlü çatısı altında birlik olmaya davet ediyorum. İşçi kardeşlerimizin bir an önce bu çatı altında toplanmaları hem kendi yararlarına olacak, hem de işkolumuzdaki güçlü birlikteliği sağlayacaktır. Şu anda Öz Orman-İş, işkolumuzda sendikalı çalışanların yüzde 70’ten fazlasını bünyesinde toplanış bulunmaktadır. Tarım Teşkilatındaki kardeşlerimizin de bu birliğe katılmasıyla, işkolumuzdaki sendikalı işçilerimizin yüzde 90’dan fazlası tek çatı altında toplanmış olacaktır. Böylece, işkolumuzda çalışan emekçilerimizin ekonomik ve sosyal haklarını daha güçlü şekilde savunma imkânı ortaya çıkacaktır.”

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamış..!

 

 
 
 
  
ANASAYA            |             İLETİŞİM             |             KÜNYE               |             GİRİŞ SAYFAM YAP             |             BANKA ŞUBELERİ            |             GİZLİLİK İLKELERİ
 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!
fotohaber.net © Copyright 2005-2017 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA


sanalbasin.com üyesidir

mersin haberleri,mersin haberler,mersin haber,güncel haber,güncel haberler,siyaset haberler,politika haberler,mersin,haber